Menu

NZ Dog Show Calendar

Membership ID
Password
  Please select a month then year


Shows between Thursday 01 November 2018 and Saturday 01 December 2018

SELWYN DOG TRAINING CLUB
Dates: Saturday 03 November 2018 - Sunday 04 November 2018
Show Type: Championship Obedience Test (2) Rally-O Championship Trial (2)
Location: club grounds, 649 Springston Rolleston Road, Rolleston
Judge 1: Arend Van Den Bos
Judge 2: Bernadette Thompson
Judge 3: June Rippon
Judge 4: Fiona Scott
Judge 5: Ruth Thorburn
View published schedule

CANTERBURY CANINE AGILITY TRAINING SOCIETY
Dates: Saturday 03 November 2018 - Sunday 04 November 2018
Show Type: Championship Agility Event (2) Championship Jumpers Event (2) AD Class JDT
Location: Mairehau High School, Innes Road, Christchurch
Judge 1: David Cook
Judge 2: Steve Tansey
Judge 3: Carole Logan
Judge 4: Emily Tighe
View published schedule

WHANGAREI DOG TRAINING ASSN
Dates: Saturday 03 November 2018 - Sunday 04 November 2018
Show Type: Championship Agility Event (2) Championship Jumpers Event (2)
Location: Otaika Sports Park, State Highway 1, Whangarei
Judge 1: Chris Richardson
Judge 2: Jacqui Wigmore
Judge 3: Janette Davis
Judge 4: Alan Mcclumpha
Judge 5: Justine Dale
Judge 6: Amanda Benson
View published schedule

WHANGAREI DOG TRAINING ASSN
Dates: Saturday 03 November 2018 - Sunday 04 November 2018
Show Type: Championship Obedience Test (2) Rally-O Championship Trial (3) CD Trial
Location: Otaika Sports Park, SH 1, Otaika, Whangarei
Judge 1: Lynda Loader
Judge 2: Wayne Loader
Judge 3: Keith Florian
Judge 4: John Muir
Judge 5: Anthony Scott
Judge 6: Sue Howe
Judge 7: Barbara Mcdonald
Judge 8: Christine Nielsen
View published schedule

UPPER HUTT DOG TRAINING CLUB
Dates: Saturday 03 November 2018 - Sunday 04 November 2018
Show Type: Championship Obedience Test Rally-O Championship Trial CD Trial CDS GDC
Location: Moehau Park, via Moonshine Park, Moonshine Road, Upper Hutt
Judge 1: Sheelah Stevens
Judge 2: Anne Davis
Judge 3: Rod Jamieson
Judge 4: Jenny Rutherford
Judge 5: Kate Winters
Judge 6: Michelle Ingham
Judge 7: Sue Cooper
Judge 8: Lyn Clearwater
Judge 9: Cheryl Dickson
View published schedule

FEILDING DOG TRAINING CLUB
Dates: Saturday 03 November 2018 - Saturday 03 November 2018
Show Type: SNKR GMBLRS STRATEGIC PRS
Location: Timona Park, Campbell St, Feilding
Judge 1: Kevin Burnette
Judge 2: Chris Moody
Judge 3: Libby Ellery
View published schedule

AUCKLAND & REGIONS GERMAN SHORTHAIRED POINTER CLUB
Dates: Saturday 03 November 2018 - Saturday 03 November 2018
Show Type: Championship Show (2)
Location: Akarana Dog Obedience grounds, Pjhylis Street reserve, Mt Albert, Auckland
Judge 1: Katherine Wishart
Judge 2: Dawn Brockie
View published schedule

POVERTY BAY KENNEL ASSOCIATION
Dates: Saturday 03 November 2018 - Sunday 04 November 2018
Show Type: Championship Show (2) Ribbon Parade
Location: A & P Showgrounds, Main Road, Makaraka, Gisborne
Judge 2: Geraldine Gulbransen
Judge 3: Gordon Rumpler
Judge 4: Paul Robinson
View published schedule

NORTH TARANAKI DOG TRAINING CLUB
Dates: Sunday 04 November 2018 - Sunday 04 November 2018
Show Type: Agility Ribbon Trial

NORTH HARBOUR KENNEL ASSOCIATION
Dates: Sunday 04 November 2018 - Sunday 04 November 2018
Show Type: Ribbon Parade (2)
Location: BHAEC, Ardmore
Judge 1: Mrs Shannon Aldous
Judge 2: Miss Stacy Donaldson
View published schedule

DOG AGILITY WELLINGTON GROUP
Dates: Saturday 10 November 2018 - Sunday 11 November 2018
Show Type: Championship Agility Event (2) Championship Jumpers Event (2) ADX Advanced
Location: Titahi Bay Intermediate School, Titahi Bay
Judge 1: Sallie Remon
Judge 2: Martin Bush
Judge 3: Graeme Jefferies
Judge 4: John Macdonald
View published schedule

TAUPO DOG TRAINING CLUB
Dates: Saturday 10 November 2018 - Sunday 11 November 2018
Show Type: Championship Obedience Test (2) Rally-O Championship Trial (3)
Location: Taupo Dog Training Club grounds, Centennial Drive, Taupo
Judge 1: Terri Robson
Judge 2: Kenn Windley
Judge 3: Jenni Hirst
Judge 4: Ray Murray
Judge 5: Helen Carter
Judge 6: Gaye Stammers
View published schedule

SOUTH CANTERBURY DOG TRAINING CLUB
Dates: Saturday 10 November 2018 - Sunday 11 November 2018
Show Type: Championship Jumpers Event (5) ADX Advanced
Location: Gleniti Park, Gleniti Road, Timaru
Judge 1: Paul Taylor
Judge 2: Wayne Grant
View published schedule

AKARANA DOG TRAINING CLUB
Dates: Saturday 10 November 2018 - Saturday 10 November 2018
Show Type: Championship Agility Event Championship Jumpers Event ADX Advanced
Location: Counties DTC grounds, Kidd Road, Tehihi, Auckland
Judge 1: Amanda Benson
Judge 2: Lyn Sayers
Judge 3: Janette Davis
Judge 4: Allan Rohde
View published schedule

NORTH ISLAND BULL TERRIER CLUB
Dates: Saturday 10 November 2018 - Sunday 11 November 2018
Show Type: Championship Show (1) Open Show (2)
Location: All Seasons Holiday Park, Rotorua
Judge 1: Kerry King
Judge 2: Duff Harris
Judge 3: Tony Wiseman
View published schedule

NORTH ISLAND BULL TERRIER CLUB
Dates: Saturday 10 November 2018 - Sunday 11 November 2018
Show Type: Championship Show (1) Open Show (2)
Location: All Seasons Holiday Park, Rotorua
Judge 1: Kerry King
Judge 2: Duff Harris
Judge 3: Tony Wiseman
View published schedule

SOUTH ISLAND GERMAN SHEPHERD LEAGUE
Dates: Saturday 10 November 2018 - Sunday 11 November 2018
Show Type: Championship Show Open Show
Location: SIGSL Club Grounds, A & P Park, Curletts Road, Christchurch
Judge 1: Wolfgang Hassgall Sv
Judge 2: Ian Cooke
Judge 3: Jo-anne Donachie
Judge 4: Stave Tansey
View published schedule

WAIRARAPA KENNEL ASSOCIATION
Dates: Saturday 10 November 2018 - Sunday 11 November 2018
Show Type: Championship Show (2) BENEFIT SHOW (1)
Location: Wairarapa A & P Complex, Chester Road, Clareville, Carterton
Judge 1: Astrid Lundava
Judge 2: Peter Primrose
Judge 3: Sylvia Brackman
Judge 4: Lyn King
Judge 5: Ros Bacich
Judge 6: Denise Grace
View published schedule

MANUKAU DOG TRAINING CLUB
Dates: Sunday 11 November 2018 - Sunday 11 November 2018
Show Type: Championship Agility Event Championship Jumpers Event AD Class
Location: Counties DTC grounds, Cnr Linwood & Kidd Road, Te Hihi
Judge 1: Chris Richardson
Judge 2: Janette Davis
Judge 3: Lyn Sayers
Judge 4: Amanda Benson
View published schedule

THE RHODESIAN RIDGEBACK ASSOCIATION
Dates: Sunday 11 November 2018 - Sunday 11 November 2018
Show Type: Championship Show
Location: Clareville, Carterton
Judge 1: Lyn King
View published schedule

THE SAMOYED CLUB
Dates: Sunday 11 November 2018 - Sunday 11 November 2018
Show Type: Championship Show
Location: Clareville Show Grounds, Clareville
Judge 1: Peter Primrose
View published schedule

WELLINGTON HOUND ASSOCIATION
Dates: Sunday 11 November 2018 - Sunday 11 November 2018
Show Type: Championship Show
Location: A & P Showgrounds, Carterton
Judge 1: Ros Bacich
View published schedule

WELLINGTON HOUND ASSOCIATION
Dates: Sunday 11 November 2018 - Sunday 11 November 2018
Show Type: Championship Show
Location: A & P Showgrounds, Carterton
Judge 1: Ros Bacich
View published schedule

WELLINGTON HOUND ASSOCIATION
Dates: Sunday 11 November 2018 - Sunday 11 November 2018
Show Type: Championship Show
Location: A & P Showgrounds, Carterton
Judge 1: Ros Bacich
View published schedule

SCHIPPERKE SOCIETY
Dates: Friday 16 November 2018 - Friday 16 November 2018
Show Type: Championship Show
Location: McLeans Island, Christchurch
Judge 1: Brad Santas
View published schedule

THE PAPILLON CLUB
Dates: Friday 16 November 2018 - Friday 16 November 2018
Show Type: Championship Show
Location: McLeans Island, Christchurch
Judge 1: Carole Long
View published schedule

THE ST BERNARD CLUB
Dates: Friday 16 November 2018 - Saturday 17 November 2018
Show Type: Championship Show (1) Open Show (1)
Location: McLeans Island Christchurch
Judge 1: Mr M Lawrence
Judge 2: Mrs E Maitland
View published schedule

SOUTH ISLAND WELSH CORGI LEAGUE
Dates: Friday 16 November 2018 - Friday 16 November 2018
Show Type: Championship Show
Location: CKA grounds, McLeans Island, Christchurch
Judge 1: Alison Cowin
View published schedule

BOSTON TERRIER CLUB
Dates: Friday 16 November 2018 - Friday 16 November 2018
Show Type: Championship Show
Location: McLeans Island, Christchurch
Judge 1: Lisa Carpenter
View published schedule

CANTERBURY DACHSHUND CLUB
Dates: Friday 16 November 2018 - Friday 16 November 2018
Show Type: Championship Show
Location: McLeans Island, Christchurch
Judge 1: Richard Reynolds
View published schedule

CANTERBURY KENNEL ASSOCIATION
Dates: Friday 16 November 2018 - Saturday 17 November 2018
Show Type: Championship Show (2)
Location: 701 McLeans Island Road,McLeans Island, Christchurch
Judge 1: E Maitland
Judge 2: J Camac
Judge 3: A Cowin
Judge 4: B Santas
Judge 5: J Attridge
Judge 6: D Dean
Judge 7: P Cutler
Judge 8: R Reynolds
Judge 9: S Puklowski
View published schedule

UNITED BULL BREEDS ASSOCIATION
Dates: Friday 16 November 2018 - Friday 16 November 2018
Show Type: Championship Show
Location: McLeans Island Christchurch
Judge 1: Barbara Marsh
View published schedule

GRIFFON BRUXELLOIS CLUB
Dates: Saturday 17 November 2018 - Saturday 17 November 2018
Show Type: Championship Show
Location: CKA grounds, McLeans Island, Christchurch
Judge 1: Mr Peter Young
View published schedule

NORWEST DOG TRAINING CLUB
Dates: Saturday 17 November 2018 - Saturday 17 November 2018
Show Type: Championship Agility Event Championship Jumpers Event
Location: Norwest Dog Training Club, cnr Access & Waitakere Roads, Kumeu
Judge 1: Jacqui Wigmore
Judge 2: Amanda Benson
Judge 3: Janette Davis
View published schedule

OBEDIENCE TRIALS ASSN
Dates: Saturday 17 November 2018 - Sunday 18 November 2018
Show Type: UD Working Trial WD Working Trial TD Working Trial

HAWERA DOG TRAINING ASSOCIATION
Dates: Saturday 17 November 2018 - Sunday 18 November 2018
Show Type: Championship Obedience Test (3) CD Trial
Location: Hawera DT grounds, Normanby Domain, Hawera
Judge 1: John Muir
Judge 2: Robyn Howard
Judge 3: Cheryl Dickson
Judge 4: Rosemary Cleator
Judge 5: Meredith Pitcher
Judge 6: Kenn Windley
Judge 7: Anne Hoogeveen
View published schedule

SOUTHLAND DOG TRAINING CLUB
Dates: Saturday 17 November 2018 - Sunday 18 November 2018
Show Type: Championship Agility Event (2) Championship Jumpers Event (2) ADX Advanced Championship Obedience Test (2) CD Trial CDS CDG
Location: SORDC grounds, Lindisfarne St, Invercargill
Judge 1: Sallie Remon
Judge 2: Wayne Grant
Judge 3: Rob Claman
Judge 4: Maree Gavigan
Judge 5: Dawn Mccracken
View published schedule

HAWKES BAY DOG TRAINING CLUB
Dates: Saturday 17 November 2018 - Sunday 18 November 2018
Show Type: Championship Agility Event (3) Championship Jumpers Event (2)
Location: Farndon Park Domain, Farndon Road, Clive
Judge 1: Chris Moody
Judge 2: Kevin Burnette
Judge 3: Nick Chester
Judge 4: Paul Taylor
Judge 5: Ron Frater
View published schedule

CANTERBURY CANINE OBEDIENCE CLUB
Dates: Saturday 17 November 2018 - Saturday 17 November 2018
Show Type: Rally-O Championship Trial
Location: Marylands Reserve, Birmingham Drive, Middleton, Christchurch
Judge 1: Ruth Thorburn
Judge 2: Fiona Scott
View published schedule

THE WEIMARANER CLUB
Dates: Saturday 17 November 2018 - Saturday 17 November 2018
Show Type: Championship Show
Location: McLeans Island, Christchurch
Judge 1: Dianne Tyssen
View published schedule

TIKI CAVALIER KING CHARLES SPANIEL CLUB
Dates: Saturday 17 November 2018 - Saturday 17 November 2018
Show Type: Championship Show
Location: BHAEC, 743 Papakura-Clevedon Road, Ardmore, Auckland
Judge 1: Mrs Charlie Fippin
View published schedule

SOUTH ISLAND SHETLAND SHEEPDOG CLUB
Dates: Saturday 17 November 2018 - Saturday 17 November 2018
Show Type: Championship Show
Location: McLeans Island, Christchurch
Judge 1: Judy Docksey
View published schedule

SOUTHERN BULLDOG CLUB
Dates: Saturday 17 November 2018 - Saturday 17 November 2018
Show Type: Championship Show
Location: McLeans Island, Christchurch
Judge 1: Ken Winter
View published schedule

WAITEMATA GUNDOG CLUB
Dates: Saturday 17 November 2018 - Sunday 18 November 2018
Show Type: Championship Show (2)
Location: BHAEC, Ardmore, Auckland
Judge 1: Annette Alexander
Judge 2: Pauline Grutzner
View published schedule

WAITEMATA GUNDOG CLUB
Dates: Saturday 17 November 2018 - Sunday 18 November 2018
Show Type: Championship Show (2)
Location: BHAEC, Ardmore, Auckland
Judge 1: Annette Alexander
Judge 2: Pauline Grutzner
View published schedule

WAITEMATA GUNDOG CLUB
Dates: Saturday 17 November 2018 - Sunday 18 November 2018
Show Type: Championship Show (2)
Location: BHAEC, Ardmore, Auckland
Judge 1: Annette Alexander
Judge 2: Pauline Grutzner
View published schedule

WAITEMATA GUNDOG CLUB
Dates: Saturday 17 November 2018 - Sunday 18 November 2018
Show Type: Championship Show (2)
Location: BHAEC, Ardmore, Auckland
Judge 1: Annette Alexander
Judge 2: Pauline Grutzner
View published schedule

WAITEMATA GUNDOG CLUB
Dates: Saturday 17 November 2018 - Sunday 18 November 2018
Show Type: Championship Show (2)
Location: BHAEC, Ardmore, Auckland
Judge 1: Annette Alexander
Judge 2: Pauline Grutzner
View published schedule

WAITEMATA GUNDOG CLUB
Dates: Saturday 17 November 2018 - Sunday 18 November 2018
Show Type: Championship Show (2)
Location: BHAEC, Ardmore, Auckland
Judge 1: Annette Alexander
Judge 2: Pauline Grutzner
View published schedule

WAITEMATA GUNDOG CLUB
Dates: Saturday 17 November 2018 - Sunday 18 November 2018
Show Type: Championship Show (2)
Location: BHAEC, Ardmore, Auckland
Judge 1: Annette Alexander
Judge 2: Pauline Grutzner
View published schedule

SOUTH ISLAND COLLIE CLUB
Dates: Saturday 17 November 2018 - Saturday 17 November 2018
Show Type: Championship Show
Location: McLeans Island, Christchurch
Judge 1: Alison Cowin
View published schedule

AUCKLAND SPANIEL CLUB
Dates: Saturday 17 November 2018 - Saturday 17 November 2018
Show Type: Championship Show
Location: BHAEC, Ardmore, Auckland
Judge 1: Max Winch
View published schedule

AUCKLAND SPANIEL CLUB
Dates: Saturday 17 November 2018 - Saturday 17 November 2018
Show Type: Championship Show
Location: BHAEC, Ardmore, Auckland
Judge 1: Max Winch
View published schedule

THE TERRIER CLUB
Dates: Saturday 17 November 2018 - Saturday 17 November 2018
Show Type: Championship Show
Location: BHAEC, Ardmore, Auckland
Judge 1: Keith Lovell
View published schedule

AUCKLAND TOY DOG CLUB
Dates: Saturday 17 November 2018 - Saturday 17 November 2018
Show Type: Championship Show
Location: BHAEC, Ardmore, Auckland
Judge 1: Pauline Grutzner
View published schedule

MANAWATU KENNEL ASSOCIATION
Dates: Saturday 17 November 2018 - Saturday 17 November 2018
Show Type: Ribbon Parade

FRANKLIN KENNEL ASSOCIATION
Dates: Saturday 17 November 2018 - Sunday 18 November 2018
Show Type: Championship Show (2)
Location: BHAEC, Ardmore, Auckland
Judge 1: Lance Wright
Judge 2: Keith Brown
Judge 3: Pauline Grutzner
Judge 4: Keith Lovell
Judge 5: Maree Mckenzie
View published schedule

THE SOUTH ISLAND WHIPPET CLUB
Dates: Sunday 18 November 2018 - Sunday 18 November 2018
Show Type: Championship Show
Location: McLeans Island, Christchurch
Judge 1: Mrs Molly Rule-steele
View published schedule

CANTERBURY WORKING DOG ASSOCIATION
Dates: Sunday 18 November 2018 - Sunday 18 November 2018
Show Type: Championship Show
Location: McLeans Island Christchurch
Judge 1: Ms Denise Dean
View published schedule

SOUTH ISLAND NON-SPORTING & UTILITY DOG ASSOCIATION
Dates: Sunday 18 November 2018 - Sunday 18 November 2018
Show Type: Championship Show
Location: CKA grounds, McLeans Island, Christchurch
Judge 1: Brad Santas
Judge 2: Ellie Maitland
Judge 3: Gary Doyle
View published schedule

SOUTHERN GUNDOG SOCIETY
Dates: Sunday 18 November 2018 - Sunday 18 November 2018
Show Type: Championship Show
Location: McLeans Island, Christchurch
Judge 1: Mrs K Vowell
View published schedule

SOUTH ISLAND HOUND CLUB
Dates: Sunday 18 November 2018 - Sunday 18 November 2018
Show Type: Championship Show
Location: CKA grounds, McLeans Island, Christchurch
Judge 1: Mrs Molly Rule-steele
Judge 2: Mrs Rosemary Easton
View published schedule

CANTERBURY TOY DOG SOCIETY
Dates: Sunday 18 November 2018 - Sunday 18 November 2018
Show Type: Championship Show (2)
Location: Canterbury Kennel Centre, McLeans Island, Christchurch
Judge 1: James Camac
Judge 2: Peter Cutler
View published schedule

CANTERBURY COMBINED TERRIER CLUB
Dates: Sunday 18 November 2018 - Sunday 18 November 2018
Show Type: Championship Show
Location: McLeans Island, Christchurch
Judge 1: Dr Vandra Huber
Judge 2: Debra Sheddan
View published schedule

EXECUTIVE COUNCIL MEETING
Dates: Saturday 24 November 2018 - Sunday 25 November 2018
Show Type: EXECUTIVE COUNCIL MEETING TBC
Location: TBC

MID CANTERBURY DOG TRAINING CLUB
Dates: Saturday 24 November 2018 - Sunday 25 November 2018
Show Type: Championship Obedience Test (3) Rally-O Championship Trial (4)
Location: Tinwald Domain, 62 Maronan Road, Ashburton
Judge 1: Sally Main
Judge 2: Susan Sheppard
Judge 3: Miriam Dobson
Judge 4: Janet Bainbridge
Judge 5: Yvette Coutts
Judge 6: Lyn Clearwater
View published schedule

HAMILTON DOG OBEDIENCE CLUB
Dates: Saturday 24 November 2018 - Sunday 25 November 2018
Show Type: Championship Obedience Test (2)
Location: Cambridge DOC grounds, cnr Taylor St & Swayne Road, Cambridge
Judge 1: Jenni Hirst
Judge 2: Karen Browning
Judge 3: Sue Howe
Judge 4: Ann Chester
Judge 5: Ray Murray
View published schedule

HAMILTON DOG OBEDIENCE CLUB
Dates: Saturday 24 November 2018 - Sunday 25 November 2018
Show Type: Championship Obedience Test (2)
Location: Cambridge DOC grounds, cnr Taylor St & Swayne Road, Cambridge
Judge 1: Jenni Hirst
Judge 2: Karen Browning
Judge 3: Sue Howe
Judge 4: Ann Chester
Judge 5: Ray Murray
View published schedule

HAMILTON DOG OBEDIENCE CLUB
Dates: Saturday 24 November 2018 - Sunday 25 November 2018
Show Type: Championship Obedience Test (2)
Location: Cambridge DOC grounds, cnr Taylor St & Swayne Road, Cambridge
Judge 1: Jenni Hirst
Judge 2: Karen Browning
Judge 3: Sue Howe
Judge 4: Ann Chester
Judge 5: Ray Murray
View published schedule

TARANAKI NON-SPORTING & UTILITY DOG SOCIETY
Dates: Saturday 24 November 2018 - Saturday 25 November 2017
Show Type: Championship Show (2)
Location: Midhirst Domain, State Highway 3, Midhirst
Judge 1: S Schwerdt
Judge 2: S Packer
Judge 3: J Rice
View published schedule

TARANAKI GUNDOG CLUB
Dates: Saturday 24 November 2018 - Saturday 24 November 2018
Show Type: Championship Show
Location: Midhurst Domain, Midhirst
Judge 1: S Schwerdt
View published schedule

WAIMATE KENNEL SOCIETY
Dates: Saturday 24 November 2018 - Sunday 25 November 2018
Show Type: Championship Show (2)
Location: A & P showgroundsw, Gorge Road, Waimate
Judge 1: Mrs Maureen Hanley
Judge 2: Mrs Pam Douglas
View published schedule

SOUTH TARANAKI KENNEL CENTRE
Dates: Saturday 24 November 2018 - Sunday 25 November 2018
Show Type: Championship Show (2)
Location: Midhirst Domain, State Highway 3, Midhirst
Judge 1: G Maudlen
Judge 2: S Packer
Judge 3: J Rice
Judge 4: S Schwerdt
View published schedule

EASTERN BAY OF PLENTY DOG OBEDIENCE CLUB
Dates: Sunday 25 November 2018 - Sunday 25 November 2018
Show Type: Championship Jumpers Event (3) Agility Ribbon Trial GBLRS J/PRS
Location: Prideaux Park, Plunket St, Kawerau
Judge 1: Dave Cook
Judge 2: Kevin Burnette
Judge 3: Justine Dale
View published schedule

THE POINTER CLUB
Dates: Friday 30 November 2018 - Friday 30 November 2018
Show Type: Championship Show
Location: Clive Grange Domain, Hawkes Bay
Judge 1: Greg Browne
View published schedule

THE POINTER CLUB
Dates: Friday 30 November 2018 - Friday 30 November 2018
Show Type: Championship Show
Location: Clive Grange Domain, Hawkes Bay
Judge 1: Greg Browne
View published schedule

THE POINTER CLUB
Dates: Friday 30 November 2018 - Friday 30 November 2018
Show Type: Championship Show
Location: Clive Grange Domain, Hawkes Bay
Judge 1: Greg Browne
View published schedule